Aprūpes pakalpojumi

Mēs parūpēsimies par Jums un Jūsu tuviniekiem!

Jauniem un enerģijas pilniem cilvēkiem ir grūti iedomāties, ka viņi kādreiz kļūs par vecmāmiņu un vectētiņu, kuram būs nepieciešama kāda cilvēka palīdzība un atbalsts. Diemžēl, agri vai vēlu tas notiek ar visiem, tāpēc katras ģimenes uzdevums ir– parūpēties par sev tuviem cilvēkiem, lai nodrošinātu viņiem cienīgas vecumdienas. Tomēr, „vecums” ir abstrakts jēdziens. Daži cilvēki jau pēc 50 gadiem jūtas nelāgi, un izjūt grūtības uzturēt un kopt savu saimniecību, bet citi 80 gados uztur sevi formā un ved aktīvu dzīvesveidu. Protams, daži cilvēki no dabas ir apveltīti ar lielisku veselību un labiem dzīves apstākļiem. Tomēr jebkurā gadījumā tuviniekiem jābūt uzmanīgiem.

Atšķirībā no citām personāla atlases aģentūrām, kas nodarbojas ar mājas personāla atlasi, kompānija „Amalja” nodarbojas un organizē profesionālo aprūpi slimiem un vecākas paaudzes cilvēkiem pie tiem mājās. Mēs nodrošinām mūsu klientus ar pilnvērtīgu patronāžas servisu, proti, saskaņojam un saplānojam ar tiem vislabāko aprūpes režīma veidu, pieskaņojam kvalificētu aprūpētāju vai palīgstrādnieku pēc attiecīga darba profila. Sniedzam aprūpētājiem nepieciešamo konsultatīvo palīdzību un atbalstu ikdienišķo pienākumu veikšanā, un uzturam  patstāvīgu kontaktu ar pasūtītāju.

Mūsu patronāžas dienesta „Amalja” arsenālā ir nepieciešamā personāla datubāze, kas īsākā laika posmā palīdzēs  atrast jums vajadzīgo un kvalificēto cilvēku – aprūpētāju. Mūsu darbinieki ir augstas kvalifikācijas speciālisti, kuru darba stāžs ir ne mazāks par diviem gadiem patronāžas aprūpētāja jomā. Tās ir līdzsvarotas un nobriedušas sievietes, kuru vecums ir no 35 līdz 65 gadiem. Viņu raksturīgākās īpašības ir labsirdība, cieņa, žēlsirdība un līdzjūtība pret savu aizbilstamo.
Mums ir ļoti striktas prasības jauna personāla atlasē. Lielākā daļa mūsu klientu vēlas sev līdzās redzēt ne vienkārši labu un labsirdīgu sievieti, cilvēku, bet arī cilvēku, kurš spēs kritiskā brīdī sniegt kvalificēta eksperta palīdzību un izsaukt ārstu vai ātro palīdzību.
Papildus profesionālām zināšanām un pieredzei mūsu darbiniekiem piemīt tik svarīgas raksturīpašības, kā laipnība, pieklājība, žēlsirdība un līdzjūtība. Ilgtermiņa darba procesā mūsu darbinieki ir pierādījuši sevi kā godprātīgi un godīgi profesionāļi, kuri ir spējīgi sniegt savam aizbilstajam pilnīgu konfidencialitāti, kas ir saistīta ar viņa veselību un personīgo dzīvi.

Galvenais nebaidīties uzticēties un ielaist savā mājā svešu cilvēku, vienkārši veltiet laiku, lai izvēlētos uzticīgu kompāniju, kas palīdzēs jums atrast labu speciālistu-aprūpētāju, kuram jūs spēsiet uzticēties.